XV. Kapitola ~ I'm (not) okay

13. listopadu 2012 v 7:00 | (c) Demi-Dl » Cejinka*, Bebůš♥, Lauren:) |  • Who's That Boy?
Probudila jsem se, až mi zazvonil mobil. Byl to Zayn. Nechtěla jsem mu to zvednout bála jsem se, že na mě něco pozná. A já mu nechtěla přidělávat další starosti.
Nakonec jsem se zvedla ze země a potvrdila hovor.
"Caroline, kde jsi? Bojím se o tebe! A ostatní taky!" Vybouchl celý vyděšený do telefonu a já se snažila mluvit klidným hlasem.
"Rozhovor se trošku protáhl, už jsem na cestě domů." Řekla jsem na jeden nádech a zavěsila.
Trošku jsem se poupravila a znovu propukla v pláč. Bylo mi tak strašně špatně z něho, z toho, co udělal. Měla jsem chuť to všechno Zaynovi říct, ale bylo by to ještě horší a zachvilku by se to určitě dozveděl i tisk. Ne, slíbila jsem si, že mu to neřeknu. Nikomu z kluků.


Došla jsem k nejbližší cestě a stopla si taxi. Neměla jsem chuť jít tou uličkou ještě dál. V taxíku jsem se poupravila a namalovala. Když jsem dojela k domu, vypadala jsem, jako by se nic nestalo.
Jakmile jsem otevřela dveře, nalepil se na mě Zayn a začal mě objímat.
Držela jsem slzy jak nejvíce jsem mohla a tiskla ho k sobě co nejsilněji.
Konečně v bezpečí.
"Broučku, mohla si zavolat." Hladil mě Zayn po tváři a já ho políbila. Když jsem to udělala, uviděla jsem černou kapuci a bílé conversky. Odtáhla jsem se od Zayna a začala si protírat oči.
"Co se děje, lásko?" Zadíval se na mě Zayn a já koukla k televizi, kde všichni posedávali, v rukou karty a dobře se bavily. Alespoň někdo.
"Jen jsem unavená. Půjdu si na chvíli lehnout." Nahodila jsem falešný úsměv.
"Večer se zastavím." Usmál se Zayn a nechal mě projít do pokoje.
Jen jsem zavřela dveře, svalila jsem se na koberec a rozbrečela se. Všechno mi toho úchyláka připomínalo. Dokonce i Zayn. Proč, sakra? Brečela jsem, popadla polštář a křičela do něj. Pochybovala jsem, že mě někdo uslyší, všichni se dobře bavily u karet.

Večer uběhl rychle. Celý 3 hodiny jsem jen tak seděla na posteli v temném pokoji a zírala pořád na jedno místo. Bylo mi divně, nezvládala jsem to. Celý večer jsem se ani nenapila, ani nenajedla. Jen poslouchala chlámající se kluky a Mishel. Bylo krásné vědět, že přátele nic netrápí.
Zavrzaly dveře a já se lekla. Bála jsem se. Co když je to ten chlap? Co když si mě našel?
Když jsem uviděla černé vlasy s blond melírem na vyčesané ofině, tak jsem se uklidnila.
Pořád jsem seděla na tom jednom místě z rozmazanou řasenkou a zírala na stín, který se ke mně blížil. Byla tma, ani nebyla vidět, že jsem brečela.
"Broučku? To jsem já." Zašeptal Zayn a posadil se vedle mě. Obejmula jsem ho a utřela si slzy.
"Miluju tě." Zašeptala jsem do temnoty a asi půl hodiny jsme jen tak seděli a nehnuli se.
"Já tebe víc! Strašně moc, ani dokázat už to nejde." Zašeptal mi Zayn do ucha a začal mě líbat. Měla jsem k tomu odpor, skrz dnešek. Ale vydržela jsem to. Byl to Zayn, ne on ..
Položil mě něžně na postel a začal rozepínat cvočky u kalhot. Vyslékla jsem mu tričko a on pokračoval vášnivě dál. Když už všechno oblečení, kromě spodního prádla leželo před postelí a on se chystal ze mě sundat i to ostatní, zase se mě zmocnil ten pocit.
Ten pocit, že to bude bolet. Ten pocit sebelítosti, strachu, ale zároveň bezpečí, protože tohle je Zayn..
Odtáhla jsem se a cítila své slzy, padající mi po tvářích na nahá ramena.
"Jestli nechceš, nemusíme. Nebudu tě nutit. Pohladil mě Zayn po vlasech a zíral mi do obličeje. Bála jsem se, že i v té tmě uvidí ty slzy, ale nic neříkal, takže jsem byla ráda, že je v té tmě neuviděl.
"Jseš v pořádku?" Zeptal se mě a já do temnoty nahodila falešný úsměv.
"Ano, jsem." Odpověděla jsem a zavřela oči.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nickelodeon blog Nickelodeon blog | Web | 13. listopadu 2012 v 15:30 | Reagovat

Ale i já jsem kluk ale musím říci že to je nadherný příběh skkuečně grandozní ale za chvilku budou zoufalé manželky takže.Nickelodeon blog

2 Weni Weni | Web | 13. listopadu 2012 v 16:35 | Reagovat

skvělý díl ;)

3 mrs.FIX mrs.FIX | Web | 13. listopadu 2012 v 20:31 | Reagovat

dokonalé!! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.