VIX. Kapitola ~ I .. believe .. ♥

1. listopadu 2012 v 7:00 | (c) Demi-Dl » Cejinka*, Bebůš♥, Lauren:) |  • Who's That Boy?
Otevřela jsem oči a zadívala se do Louiho tváře. Nemohla jsem pohnout z pravou rukou, měla jsem ji v sádře. Projel mnou strach.
"Kde to jsem?" Zadívala jsem se na Louise, který odstoupil a já v nemocničním pokoji uviděla všechny kluky včetně Mishel. Teda kromě Zayna.
"Srazilo tě auto a amputovali ti nohu. Je mi to líto." Zadíval se na mě Loui a já odtáhla peřinu. Nohu jsem měla v pořádku a usmála jsem se na něj.
Rozesmála jsem se, když vybouchl smíchy a začal křičet, jak se mu vtípek povedl. Potom mi úsměv klesl a hrnuli se mi do očí slzy.


"Kde je Zayn?" Zadívala jsem se na každého se szlami a strachem v očích. Jejich výrazy byly úplně stejné a ne moc povzbudivé.
"No .. bál se o tebe, tak sedí venku před dveřma." Zadíval se na mě Harry, objímající Mishell. "Máme ho zavolat?"
"Přijde sem?" Odpověděla jsem na otázku otázkou a začala pravidelně a zhluboka dýchat. Podívala jsem se na Louiho a z jeho pohledu jsem vyčetla, že vůbec neví.
"Můžeme to zkusit." Promluvil potichu Liam a já se na něj ani nepodívala. Bála jsem se, že se zamiluju do jeho tváře, jeho očí a úsměvu. Právě teď jsem potřebovala Zayna.
"Zkusto to prosím." Zavřela jsem oči a snažila potlačit slzy.
Během chvilky všichni z pokoje zmizeli a já se začala třást. Ne. nebyla mi zima, byla jsem nervozní a bála jsem se. Bála jsem se, že nepřijde.
Pochvilce se otevřeli dveře a vešel on. Vyhrkli mi slzy do očí. Co jsem to s ním udělala?! Křičela jsem na sebe v duchu, když jsem ho teď uviděla. Přišlo mi, že zhubl a že .. má nervy. Navíc mu z kapsy trčela krabička Cammilek.
"Ty kouříš?" Byla moje první otázka, na kterou neodpověděl. Bála jsem se, že neodpoví i na ty další.
Posadil se vedle mé postele a já propukla v pláč. Bylo mi tak mizerně koukat na něj, jak jsem ho zničila a co jsem mu udělala. Tak mizerně, protože mi došlo, že miluju Zayna. Není to Liam. Vždycky to byl a bude Zayn.
"Zayne, já .." Zadrhávala jsem se a tekli mi slzy. "Omlouvám se. Miluju tě! Není to Liam, seš to ty! Byla to moje vina, Liam za nic nemůže, ale .. já si nebyla jistá. Teď už jsem!"
Zayn se na mě podíval ze slzami v očích. Chtěl se zvednout a obejmout mě, ale potom si to rozmyslel. Chytla jsem ho za ruku a čekala na odpověď.
"Víš .. nikdy jsem se nezamiloval. S každou holkou, co jsem měl, to byli úlety. A teď, když jsem se zamiloval .. si mě podvedla." Bylo mi tak špatně z toho slova a koukat mu do tváře, po které mu stékala první slza. Chytla jsem jeho hlavu, přitáhla si ho a začala líbat. Ano, byl to on, navždy Zayn.
"Omlouvám se, každý udělá chybu. Zlato, ale .. miluju tě. A věřím .. věřím v nás ♥."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Loreen Loreen | Web | 1. listopadu 2012 v 11:15 | Reagovat

krásne :)

2 Tessie ♥ Tessie ♥ | Web | 6. listopadu 2012 v 11:57 | Reagovat

Nádhera... tak u tohoto jsem málem plakala :'))*
Jnak tvoje povídka je dokonalá a to ti celkem závidím :) Ale hlavně ti závidím to že tvou povídku alespň někdo čte.... narozdíl od mé...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.