III.Chapter: Wherever You Go » Wildchild

7. listopadu 2012 v 18:12 | (c) Demi-Dl » Lauren:) |  • Wherever You Go

A zde máme další díl :) Tenhle je podle mě strašně takový napjatý, hlavně mezi Steph a Harrym:)

Když jsem se probudila, typovala jsem to na odpoledne. Pomalu jsem otevřela oči a uvědomila jsem si kde jsem. Vedle mě se totiž váleli Harry a Zayn. Bytem byli cítit vajíčka. Hlava mi třeštěla a bylo mi špatně od žaludku. Teprve teď jsem si všimla Nialla sedícího za stolem a jedícího nějaké burito, které pravděpodobně vytáhl z tašky Nando's stojící opodál. Koukla jsem okolo sebe. Ležela jsem na pohovce, u ní jak už jsem psala, se váleli Zayn a Harry a na druhé straně pohovky ležel Louis s nataženými kalhotamy na hlavě.


"Dobré ránko divoško!" řekl Liam , který právě vycházel ze sprchy a zasmál se při pohledu na Harryho,mě a Zayna.
"Panebože! Co se včera stalo? Pamatuju si jenom Zayna jak začal zpívat a pak mám okno!"pronesla sem a prohrábla jsem si vlasy, které jen tak mimichodem smrděli pivem a vodkou.
"No trošku si omdlela, Zayn začal zpívat a sekla si sebou na zem" odpověděl mi Niall a začal se smát.
"Čemu se směješ?" zeptala jsem se a to už se začali probouzet ostatní kluci.
"Děláme si ze Zayna legraci,že prý jeho smích tě položil na lopatky" pověděl Niall a zase začal smát až se z toho s plnou pusou zakuckal.
Najednou jsem si uvědomila,že jsem přes noc zůstala mimo byt a teta se o mně teď strachuje.
"Ježiš, já tady zůstala přes noc, to přece.." rychle jsem vstala
"Jen klid, tvoje teta tu ráno byla, všechno jsme jí vysvětlili a mejm rodičům taky, jelikož já tady nebydlím, tohle je můj starý byt, vlastně rodičů. Teď bydlím s klukama v centru Londýna." řekl a mrknul na mě. Otočila jsem se směrem k Niallovi a všimla jsem si,že na mně všichni koukají. Hned jsem si uvědomila proč. Neměla jsem na sobě totiž tričko, takže jsem ve svém zebrovaném prádýlku seděla na pohovce. Začala jsem se po mém tričku rozhlížet,ale nikde jsem ho nemohla najít.
"Na vezmi si moje" řekl Harry, když viděl,že sem si překřížila ruce přes podprsenku a rozhlížim se okolo. Oblékla jsem si jeho světle modré tričko s obrázkem palmy a cadilacu.
"Panebože, teta si musela myslet, bůvíco jsem to dělala" poznamenala jsem jsem a zatvářila jsem se ironicky.
"No každopádně byla naštvaná a řekla,že se o tebe v 17 starat nebude a aŤ si děláš co chceš." oznámil mi Liam a pak si vyměnil pohledy s ostatními kluky v místnosti.
Slova se ujal Zayn : " Chtěli bychom ti nabídnout pokoj v našem bytě. Bydlela bys tam s náma. Vím,že se známe krátce,ale jelikož vidím,že spát u tety není ten největší luxus co bys chtěla, tak ti nabízíme tohle,že jo kluci?" podíval se na ostatní ,jen přikývli.
"A ke všemu, když si taková pařmenka , tak se po nocích rozhodně nudit nebudeme!" vykřikl Harry a skočil na mě spolu s ostatními a začali mně lechtat!
"Ahahaha prosím přestaňte! Fajn, fajn budu u vás bydlet, jen toho nechte" řekla jsem a nemohla jsem přestat smát.Všichni kluci mě přestali lechat a já se konečně nadechla.
"Tak fajn, musim si pro kufr" oznámila jsem a zamířila jsem ke dveřím. Tam mě zastavil Harry a usmál se :" Nechceš s tím kufrem pomoct?" zeptal se a já jen přikývla a usmála jsem se na oplátku.
Otevřel mi dveře a já , polonahá a s obrovskou kocovinou jsem vyšla schody. Když jsme byli těsně přede dveřmi Harry se mě zeptal:" Pamatuješ si ze včera,to jak si mě kousla do rtu?" Nezmohla jsem se ani na slovo, jen sem tam stála otočená zády a čekala jsem co se stane. Nakonec jsem se na něj koukla, díval se na mně, vpíjel se do mně očima a pak ke mě přistoupil a já čekala bůvíco se stane, on však jen zvedl ruku, jemně mi odhrnul vlasy z očí a usmál se. V tu chvíli jsem se cítila jako v sedmém nebi, nemyslela jsem na nic jiného,než na jeho krásné oči, vlasy..na něj!
"No tak já si dojdu pro věci" vyrušila jsem naší epickou chvilku a otevřela jsem dveře. Došla jsem do pokoje, věci co ležely na posteli a nebo i na policích, jsem naházela do svého fialového kufru a vyšla ven. Tam už čekal Harry a pomohl mi kufr vzít. Když jsem mu podávala držátko, tak se naše ruce jemně dotkly a on se mi zase podíval do očí. Odvrátila jsem pohled,ale přesto jsem za ten moment byla ráda.
"Takže můžeme vyrazit?" zeptal se Louis když jsme přišli.
"No.., já se jaksi musím převléknout" řekla jsem a ukázala jsem na mě spodní prádlo."Nebo vlastně stačí když si natáhnu džínový šortky, mám je hned na vrchu.
Když jsme vyšli ven, tak to co tam bylo jsem rozhodně nečekala. Skupiny řvoucích fanynek stály předomem s fotkami plakáty a deníčky. Jakmile kluky viděly začaly řvát a brečet štěstím na celé kolo a já jsem stále koukala!
"Stephanie, rychle pojď do auta" řekl Niall a chytil mě za ruku. Měl je teplé a jemné, z jeho blízkosti bylo cítit jablko a vanilka. Usmál se mě a zatáhnul mě do auta, kde už nasedali ostatní kluci.
Harry se zadíval na naše spojené ruce. Když viděl,že jsem si toho všimla,tak odrthl pohled.
"Dům je odsuď 45 minut" oznámil Zayn a já si prohrábla vlasy.
"Nialle, vadilo by ti kdybych si položila hlavu k tobě do klína?" zeptala jsem se a Niall přikývnul. Původně jsem si chtěla říct Harrymu,ale potom mi připadalo,že je na mě asi naštvaný. Já taky všechno poseru, pomyslela jsem si. Lehla jsem si tam a on položil ruku na mé rameno. Měl mimořádně pohodlný klín!
Ucítila jsem jak mě někdo pohladil po hlavě a pak jsem ucítila šepot:" Stephanie, už jsme skoro tam". Koukla jsem se nahoru. Niall se na mě koukal svýma nádhernýma modrýma očima a usmál se , takže mu byly vidět rovnátka.
"Jojo, díky,že jsem na tobě mohla přespat..teda ne jako na tobě,ale jako.." začal jsem se červenat a Louis se rozesmál a na něj navázali smích kluků. Všichni kromě Harryho. Ten na mě jenom koukal a já jsem si vzpomněla na to přede dveřmi tetiného bytu, na jeho doteky, vlasy,oči....
"Vystupovát panstvo!" zakřičel Zayn a všichni vystoupili. Další zástupy fanynek a skupiny lidí se rozprostíraly po cestě a tentokrát jsem slyšela co řvaly.
"Co to je za děvku?" , "Proč jí Niall držel za ruku?". Koukala jsem se do země a snažila jsem se to ignorovat. Když sme se procpali k domu a otevřeli dveře vešli jsme do obrovské vily. Všude byl luxusní nábytek a vypadlo to jako z těch lesklých, tlustých magazínu z IKEI.
"Vítej v novém domově Stephanie!" řekl Harry a usmál se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dems* Dems* | Web | 7. listopadu 2012 v 18:23 | Reagovat

úžasný♥ :-)

2 Šárka* Šárka* | Web | 7. listopadu 2012 v 19:19 | Reagovat

Ahoj Bebůš♥, mám na tebe takový dotaz. Nastavila jsem si nový layout a v menu se mi dělá takový pruh. Ty jsi úžasná grafička, tak se tě chci zeptat jestli nevíš co s tím? :-) Děkuju moc :)

3 Šárka* Šárka* | Web | 7. listopadu 2012 v 20:30 | Reagovat

[2]: Už jsem to vyřešila :), tak promiň, že jsem tě otravovala :-)

4 Weni Weni | Web | 8. listopadu 2012 v 14:14 | Reagovat

dokonalý :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.