IV. Kapitola ~ Wicked Fan!

27. října 2012 v 9:30 | (c) Demi-Dl » Bebůš♥ |  • Who's That Boy?
Ráno jsem se probudila kolem půl 10 a když jsem si uvědomila, že mám o půl 2 domluvený rozhovor v rádiu, vyšvihla jsem se z postele a zamířila si to do kuchyně.
Všichni už tam posedávali, Mishel v Harryho objetí. Domem voněla hotová slanina a když jsem procházela kolem sedačky, kluci na mě zírali. Taky proč ne, měla jsem na sobě jen tričko s tweetym a bílo-černé kalhotky.
Přistoupila jsem vedla Zayna, který na pánvičce otáčel poslední slaninu a usmála se na něj.
"Ahoj, Caroline. Vyspala ses dobře?" Oplatil mi úsměv a pohodil slaninu na talíř vedle mě. Zayne, věříš na lásku na první pohled? Chtěla jsem se ho zeptat, ale mé svědomí to tady předvšema nedovolilo.


"Jo, super. Máte to tu úžasné." Usmála jsem se na Zayna a otočila se na ostatní kluky, aby věděli, že pochvala patřila i jim.
"Ale notak, my víme, že kluci." Rozchechtal se Louis a začal tancovat makarénu, na kterou fakt nevím, jak zrovna přišel.
Popadla jsem kousek slaniny a zírala na jeho pohyby. Málem jsem se udusila smíchy, když sebou omylem švihl na zem.

"Děkuji za rozhovor, Caroline. Držím vám palce." Podala mi ruku starší žena z brýlkama a já si sundala sluchátka.
"To já vám, Meredith." Usmála jsem se na ní a objala ji.
Když jsem vyšla ze studia, hodně lidí na mě zíralo, když kolem mě prošlo. Ano, tušila jsem proč, ale nebyla jsem si jistá.
Stopla jsem si taxík a řekla řidiči název našeho domu. Pořád jsem musela přemýšlet nad Zaynem. Je tak krásný, dokonalý. Kdybych mohla, vrhla bych se na něj a nikdy se ho nepustila.
Když jsem dojela domů, bylo tam nápadně moc novinářů a fanynek. Brr, rozzlobených fanynek.
"Asi bych vás ještě měl nějak protáhnout dovnitř, ne?" Podíval se na mě taxikář a já jsem nahodila vážný víraz a hodila po něm peníze.
"Já to zvládnu." Vystoupila jsem z auta rychle se protlačila dovnitř domu.
"Co se stalo?" Zakřičela jsem strachem, když jsem na stole uviděla kapesníčky od krve a Mishel, ležící na pohovce, obskakovaná kluky.
Když jsem k ní došla a zadívala se jí do tváře, trošku mě zamrazilo.

MISHEL POV:
Musela jsem znovu vysvětlovat, co se mi stalo a už mě to vážně přestávalo bavit.
"Šla jsem vynýst papíry od pizzy a zbytek odpadků, když v tom se na mě vrhla taková tlustá holka a začala na mě křičet. HARRY JE MŮJ! Když jsem ji neodpovídala, strčila do mě, vrazila mi a dala pěstí do nosu." Vykašlala jsem trochu krve a Harry mi podal další kapesník. Nechtěla bych se právě teď vidět, určitě jsem podle Carolininýho výrazu vypadala hrozně.
"Bylo štěstí, že to nebyla žádná kulturistka." Zašklebil se Louis a já se pousmála. Caroline na mě zírala z hrůzou v obličeji a já se jí snažila úsměvem uklidnit.
"Nic mi není." Trochu jsem zalhala, protože i přes to všechno jsem cítila krev v nosu a trošku opuchlý ret.
"Nechali byste nás chvilku?" Zadíval se na kluky a Caroline Harry. Kluci se ihned zvedli a odešli, na nic se nevyptávali a Caroline mě pohladila po vlasech.
"Kdybys něco potřebovala, volej." Nejistě se usmála a odešla do svého pokoje.
Harry si přesedl vedle mě a začal mě hladit po vlasech.
"Je mi to tak líto, tak líto .." Šeptal furt dokola, skoro se rozbrečel.
"Není proč, nic se nestalo. A děkuju, že si pro mě vyběhl, jinak bych asi dopadla hůř." Usmála jsem se na ně se slzami v očích.
"Nemáš za co Mishel. Stejně je to má vina." Posmrkl, usmál se na mě a políbil mě na čelo. Pochvíli svými rty sjel po mém rozbitém nose trošku dolů, až k mým rtům a já už jen cítila, jak se jeho dech propojuje s mým.
Konečně se naše rty spojily. Bylo to něco úžasného. Přitáhla jsem si ho blíž a zajela rukou do jeho kudrlinek. Sice se officiálně známe dva dny, ale já to prostě věděla - zamilovala jsem se do Harryho a věděla jedno - žádná fanynka mi ho nepřebere, i kdybych měla znovu dostat přes hubu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♔Cassie Lisa♔ ♔Cassie Lisa♔ | Web | 27. října 2012 v 10:01 | Reagovat

Wow,to je úžasný"))! Makarena,to mě dostalo:DD Těšim se na pokračování!

2 Loreen Loreen | Web | 27. října 2012 v 10:55 | Reagovat

je to tak dokonalé :) :D

3 Weni Weni | Web | 27. října 2012 v 11:36 | Reagovat

Úžasný díl! :) Těším se na další!! ;)

4 mrs.FIX mrs.FIX | Web | 27. října 2012 v 12:13 | Reagovat

Ouu, sladké!! :) Těším se na další ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.