III. Kapitola ~ Because .. I like them

26. října 2012 v 9:04 | (c) Demi-Dl » Bebůš♥ |  • Who's That Boy?
Získala jsem pár čtenářů, takže píšu dál:D Ty, co to nezajímá, ať komentují třeba druhý článek nebo něco:DD [pozn. tento díl je tím posledním nudným ..]
Harry nedošel sám, táhl za sebou vykulenou Mishel, která se od něj doslova neodtrhla. A Harrymu to nijak nevadilo.
"Tohle je Niall Horan, Liam Payne, Louis Tomlinson a Zayn Malik. No a já jsem Harry Styles, ale to všichni víte." Zakřenil se Harry a představil nám všechny kluky z členů. Nevím proč, když je stejně známe.
"Myslím, že Mishel o vás ví i to, co o sobě sami nevíte." Ukázala jsem své bílé zuby a koukla na Mishel, která se začervenala.


"Já jsem Caroline a tohle je Mishel - moje stylistka a zároveň nejlepší kámoška." Ukázala jsem opět na Mishel, která se pustila Harryho a všechny kluky začínala zdlouhavě objímat. Ničemu se nedivily a byla jsem ráda, neměla jsem jim to totiž jak vysvětlovat.
Po chvíli jsme se všichni dobře seznámily. Myslela jsem si, že kluci budou v pohodě, ale až takhle? To jsem netušila, byli úžasní.
Liam popadl 5 pizz, které přivezl z pizzerie a pohodil je po klukách, co se rozvalovali na sedačce. Další 2 položil na kuchyňskou linkua svalil se vedle kluků, kteří už se pizzou cpali. Když jsem vyšla z pokoje, všichni měli po jídle a já s Mishel si rozdělila jen jednu pizzu. Žádný problém, oni tu poslední sní. Zakřenila jsem se, když se na mě Mishel podívala.
Sedli jsme si za klukama a pomalu do sebe házeli pizzu. Byla výborná. Niall popadl svou kytaru, narovnal si kšilt a posunul se směrem do prostřed obyváku mezi televizi a sedačku. Sedla jsem si vedle Zayna a Mishel vedle Harryho, který ji objal.
Tady už se něco tvoří. Pomyslela jsem si a zašklebila se.
Zakoukala jsem se na Zayna a začala si ho prohlížet. Až teprve teď jsem viděla ty jeho hnědé očka a ten dokonalý úsměv, absolutně bez chybičky. Byl roztomilý a krásný.
Otočil se na mě a já se ho skoro dotkla rty. Cítila jsem jeho dech a zírala mu do očí.
"Promiň." Usmála jsem se a odtáhla se. Podívala jsem se na Nialla, který drnkal na kytaru melodie jejich písniček. Bylo to tak uklidňující. Zírala jsem na Nialla a cítila Zaynův pohled na mě. Pořád jsem nad ním musela přemýšlet.
Než jsem šla spát, popadla jsem sklenici a šla si do kuchyně nalít trošku vody. Byla jsem potmě, už jsem nechtěla vzbudit někoho z kluků.
Uslyšela jsem bouchnutí dvěří a koukla před sebe. Předemnou stála Mishel, směřující do Harryho pokoje. Uculila jsem se, ale nijak na sebe neupozorňovala.
Položila jsem sklenici a vydala se ke svému pokoji. Byli asi 3 ráno a byla jsem dosti unavená.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Weni Weni | Web | 26. října 2012 v 10:24 | Reagovat

Musím říct, že málo jaké povídky mě hned na začátku chytnou. Ale tahle mě opravdu strašně baví! ;)

2 mrs.FIX mrs.FIX | Web | 26. října 2012 v 10:43 | Reagovat

Moc se těším na další díl!! :)

3 Loreen Loreen | Web | 26. října 2012 v 17:03 | Reagovat

je to dokonalé som veľmi zvedavá na ďalší diel :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.