II. Kapitola ~ Welcome, England!

25. října 2012 v 11:00 | (c) Demi-Dl » Bebůš♥ |  • Who's That Boy?
I když to nikdo nečte, dávat to sem budu, protože nechci, aby to tu tak stálo, když nejsou novinky ;DDD
"Počkej, Caroline, zapomněla jsem tam lístek!" Zahodila kufry Mishel, které se rozlétli kolem ní a už jsem ji viděla u letištních křesílek na nástupišti.
Konečně jsme přes všechny Misheliny problémy nastoupili do letadla a vyletěli. (...)
"Nezapomeň věci v taxíku, Mishel." Zadívala jsem se na ni, protože jsem ji moc dobře znala. Hlavně se soustředit na kluky, ti jsou přednější. Pomyslela jsem si. Když Mishel popadla všechny své věci a projistotu ještě koukla do kufru, zaplatila jsem a otočila se na místo, kde jsme byly vyložené.


Před námi se tyčil obrovský, železný plot z luxusními vzory a za ním obrovská bílo-dřevěná vila. Málem mi spadla čelist. To mi Louis fakt dal klíčky od tohoto? Když jsme přišli blíže k plotu, všimla jsem si asi 20-ti fanynek z 1D fotkami, stojících opodál.
Když jsem se otočila na Mishel, uviděla jsem ten její výraz jakože Awww, nech mě za nima jít, chci se rozplývat nad klukama s někým, kdo o to stojí! Zadívala jsem se na opačnou stranu a tam, kousek od brány, stáli chlápci z foťákama.
"Super, paparazzi." Protočila jsem oči, popadla Mishel a táhla ji k železnému plotu a otevřela jsem klíčkem, který mi půjčil Louis. Paparazzi začali fotit a fanynky začali zírat a panikařit.
"Jo, super, to jsem si vždycky přála." Zamumlala jsem a co nejrychleji nasoukala Mishel a kufry do dveří, které jsem následně zamkla.
První, co mě švihlo do očí, když jsem se otočila, byl papírek, na kterém byli naškrábané nějaké věty nečitelným písmem.
"Harry" Zakřenila jsem a se a začala luštit:
Ahoj krásky.
Anooo, tady budete 2měsíce bydlet .. ale ne sami! :P Každá máte svůj pokojík, jedna vedle Zayna a druhá vedle mě ♥.
Momentálně máme interview, ale uvidíme se večer, kolem osmé:*
Pá pusy! :* Harry:D
Nemusela jsem to ani číst nahlas, Mishel si jednoznačně vybrala pokoj vedle kuchyňské linky a Harryho pokoje. Rozhlédla jsem se kolem. Předemnou se tyčil obrovský, zařízený obývací pokoj, spojený s kuchyní, malým barem a obrovským jídelním stolem.
Naproti obyváku byli 4 pokoje, poslední volný - ano tak ten bude můj. Naproti lince a jídelnímu stolu byli další 3 pokoje, kde spala Mishel, Harry a ještě jeden jeden z kluků. Vešla jsem do svého pokoje, pohodila kufry na zem a posadila se na postel.
Všude bylo čisto, uklizeno, moderně.
"Snad se to během 2 měsíců nezmění." Zakřenila jsem se a rozhlédla se po pokoji. Velká skříň na oblečení, velký psaní stůl z lampičkou, na který jsem položila nootebook a na zem jsem si položila boty na podpatku vedle bílého koberce a uslyšela bouchnutí dveří. Ještě jsem rychle nakoukla do mé koupelny, zařízené v modré barvě a vykoukla ven ze dveří.
"Vítej v Anglii!" Ucítila jsem teplý, svěží dech a rychle odstoupila ode dveří. Usmíval se na mě kudrnatej chlapec a zelenýma očkama na mě pokukoval.
"Ahoj Harry." Usmála jsem se a oddychla si. "Vylekal si mě." Harry se zašklebil, pročísl si své kudrlinky a mrkl na mě.
"Tak a teď ještě tu tvoj kámošku." Zakřenil se a odhupsal k Misheliným dveřím.
Dále jsem si ho nevšímala a vyšla z pokoje. Uviděla jsem všechny ty tvářičky, o kterých se všude psalo. Ty tvářičky, které všichni milovali.
Ano, předemnou stáli všichni členi One Direction a já se jen potutelně usmívala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 James James | Web | 25. října 2012 v 11:34 | Reagovat

dokonalá :))

2 mrs.FIX mrs.FIX | Web | 25. října 2012 v 20:35 | Reagovat

Tak jo, získala sis mě :D Jsem trvalý čtenář ;) A jsem neuvěřitelně natěšná na další díl :)

3 Veronika :) Veronika :) | E-mail | Web | 30. prosince 2012 v 20:15 | Reagovat

opäť dokonalá :) vážne je to super :) O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.