II.Chapter: Wherever You Go » Too Much Tequilla

28. října 2012 v 18:39 | (c) Demi-Dl » Lauren:) |  • Wherever You Go
Takže zde máte druhou kapitolu, prosím omluvte gramatické chyby ;* :D
První noc je vždycky nejtěžší na usínání a tentokrát se mi to opravdu potvrdilo. Nejen,že jsem nemohla usnout,ale z dolního patra se pořád ozýval nějaký smích a řev. Koukla jsem se na hodiny. Ručičky ukazovaly 0:21. Začala jsem se v posteli vrtět, nebyla jsem zvyklá spát v cizí posteli a tahle nejen,že byla cizí,ale taky smrděla zatuchlinou. Bylo mi špatně, bolelo mě břicho, jelikož tetina večeře se přeměnila na "boj o přežití", když mě teta nutila spořádat celý talíř zaděláveného telecího a já jsem se jí snažila mermomocí vysvětlit,že nejím křen, který byl po celém talíři. Nakonec jsem snědla půl porce a zbytek jsem, když se teta nedívala, nenápadně strčila Jasperovi pod stůl. A možná to bylo časovým posunem,ale připadalo mi,že všichni mluví zpomaleně.Prostě hrůza!


Najednou se ozvalo obrovské "bum" a za ním následoval výbuch smíchu. To už jsem se neovládla a vyskočila jsem z postele. Tak jak sem byla, v tričku s logem skupiny "Red Hot Chili Peppers" a zebrovaných kalhotkách jsem odešla z bytu a zamířila do dolního patra. Když jsem přišla ke dveřím tak jsem své dlouhé tmavě hnědé vlasy svázala do neuhledného drdolu a zabušila jsem na dvěře. Smích ve vnitř se utišil a já uslyšela kroky.
S nepřijemným skřípěním se dveře otevřely a tam stál celkem hezký kluk s hnědýma očima a hodně krátkými vlasy.
"Můžu ti pomoct?" řekl a změřil si mě pohledem a pozastavil se nad mými kalhotkami a v jeho tváři se objevil úsměv, za který má zásluhu alkohol, který z něj byl cítit.
"Jakože chápu,že tady máte párty s kamarádama,ale já se tam nahoře snažím usnout a tím,že se smějete každý blbosti a řvete u toho mi rozhodně to usínání neulehčuje,takže nemohli byste se přesnout do nějakýho klubu, kde to řvaní nikomu nevadí a nechali mě v klidu spát?" řekla sem skoro na jeden nádech. Teprve teď sem si všimla ostatních osob v místnostni. Na prostorném gauči se válel zřejmě na mol opilý kluk s kudrnatými vlasy a s obrovským úsměvem na tváři. Vedle něj se do půl těla svlečený kluk se snědší pletí a černými, luxusně vyčesanými vlasy natahoval pro pivo. Hned za ním seděl blonďatý kluk s tím nejhezčím úsměvem a pronikavě modrýma očima a koukal se směrem ke mně a před ním , pouze ve spodním prádle tancoval kluk na písničku od Britney Spears "One More Time".
Kluk ve dveřích se zdál překvapený a najednou kluk tančící na konferenčním stolku pronesl:" Čauky zlatíčko, jmenuju se Louis, nemáš sebou čirou náhodou kousek mrkve? Nějak mi vyhládlo". Všech 5 kluků se začalo smát a já se jen nechápavě koukala.
"Ahaha, jo to je Louis, támhleto je Harry, vedle Zayn a Niall a já jsem Liam!" řekl ten kluk, teda Liam a usmál se na mě. Nevěděla jsem co mám odpovědět, jelikož jsem jim přišla vynadat a oni jsou na mě milí.
"No já jsem Stephanie" řekla jsem a podívala jsem se na Nialla.Ten mi pohled opětoval a já hned měla motýlky v břiše. Nedala jsem na sobě nic znát a letmo sem se usmála.
"Chceš do vnitř?" zeptal se rozpačitě Liam když viděl jak přešlapuju v kalhotkách a tričku přede dveřmi.
"No já nevím,jestli to je vhodný, přece jen mám na sobě jen spodní prádlo." odpověděla jsem.
"Tak to jdeš do mý party!" řekl Louis a skočil na pohovku. Všichni se rozesmáli, včetně mně a nakonec jsem teda vešla dovnitř.Znáte takový ten pocit když někde ste a všichni na vás zírají, přesně ten jsem měla. Jakmile jsem si sedla na gauč ,všichni se okolo mě okupili a já jsem toho spoustu zjistila i vypila.
Byli to ONE DIRECTION, britská skupina, která byla třetí na X Factoru a všichni je zbožňují a po 4 tequille jsem je zbožňovala i já. Vyprávěla jsem jim příběhy z Cali a oni na oplátku vypravěli své párty pro celebrity. Tak dlouho jsem se nesmála, pomyslela jsem si.
"Ahahahahah a co takhle si zahrát flašku?" navrhl Zayn a všichni jsme souhlasili. Sedli jsme si na béžový střapatý koberec a Louis si vzal do ruky flašku od vodky a roztočil jí. Modlila jsem se ať to nepadne na mě a s mým štěstím to samozřejmě padlo na mě a Harryho.
"Takže ve jménu všech mrkví, Stephanie musí Harryho kousnout do dolního rtu." řekl Louis a čekal na naší odpověd. Normálně bych řekla NE,ale za těhle okolností mojí odpověd z 98% ovlivnil alkohol.
"Klidně, Harolde pojď sem!" pronesla jsem a přistoupila jsem k Harrymu. Klečeli jsme a byli jsme těsně blízko u sebe. Harry mě objal kolem pasu a přisunul mě blíž. Cítila jsem mezi námi napětí a měla jsem co dělat abych se na něj nevrhla a myslím,že on to měl stejně. Přiblížila jsem mou hlavu k jeho a lehce jsem ho kousla do rtu. Byl z něj cítit alkohol a taky nějaký pánský parfém, typovala jsem Armaniho.
"Výborněě!" řekl Louis a podal mi flašku. Zazubila jsem se,ale pořád sem na sobě cítila něčí pohled. Byl to Niall, seděl tam v tureckém sedu a koukal na mně. Snažila jsem se to nevnímat,ale nešlo to, bylo to jako by koukal zkrz mě. Roztočila jsem flašku a padlo to na Zayna.
"Takže Zayne, teď jdi na terasu a hoodně nahlas zazpívej Highway To Hell!" pověděla jsem Zaynovi verdikt a upila jsem si z tequilly.
"Fajn jdu na to!" řekl a vyšel na terasu. V tu samou chvíli, co začal zpívat jsem ztratila vědomí.
Jak se vám díl líbí?
S kým myslíte,že Stephanie skončí?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Corinne Corinne | Web | 28. října 2012 v 18:42 | Reagovat

:-)

2 Ali Ali | Web | 28. října 2012 v 18:52 | Reagovat

Ahoj, chtěl bych se zaptat, jak si můžu založit gallery na fanzoom.net nebo na nějaké podobné stránce, jako máte vy. Prosím, poraď mi. Díky moc

3 Suzzi3 Suzzi3 | Web | 28. října 2012 v 18:54 | Reagovat

Krásnej dess , blog .. a tuto si určitš přečtu  , ale od první kapitoly : )

4 Loreen Loreen | Web | 28. října 2012 v 21:20 | Reagovat

je to skvelé :) neviem si ani tipnúť s kým skonči,ale tak asi s Naillom :)

5 Katie | © ISomerhalder-PWesley-Fan Katie | © ISomerhalder-PWesley-Fan | Web | 29. října 2012 v 14:59 | Reagovat

Je to úžasné ! :) Tipuju že s Niallem, ale kdo ví, no :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.