Demi talks bullies, JB, 1D & New Album!

21. října 2012 v 12:48 | (c) Demi-Dl » Bebůš♥ |  ♥ Interviews
source: demilovatodaily.com
Mám pro vás rozhovor od Demi, která zde odhaluje svou minulost v boji proti šikané a jak se snažila udělat z špatné situace něco pozitivního. Plus objasnila pár tajemství, jako např. že je možná spolupráce s Britney Spears a také o tom, jak se s Niallem k sobě mají:). Tento článek jsem překládala docela dlouho, takže ráda bych byla za zdroj ;) A musím říct, že to fakt stojí za to si to přečíst ..
JJJ: Gratulujeme ke spolupráci s Mean Stinks! Vzhledem k tomu, že jste sama byla obětí šikany, byla jste ráda, že jste se dostala sem?
DL: Ano! Oni ke mě vlastně přišli a řekli: "Chtěla byste být součástí tohoto všeho? Víme, že jste na tom byla podobně.." Má reakce zněla: "Máme Pravdu! Jsem opravdu ráda že jste se mě zeptali, protože bych chtěla otevřít oči ještě více lidem, kteří jsou obětí šikany. A ne jen o tom mluvit, ale pracovat na tom".

JJJ: Pro ty, co nejsou tak moc obeznámeni z vaším příběhem. Šikanovali vás i na Střední škole?
DL: No, byla jsem nucena v tom vyrůstat, ale poté jsem se začala vzdělávat doma. Myslím, že mi to hodně pomohlo, ale lidé si o vás potom začnou povídat a drbat vás ..

JJJ: Už jste se někdy ocitla mezi lidmi, kteří vás pomlouvali jen proto, aby od vás odháněli ostatní lidi?


DL: Víte, neříkám, že jsem taky nějaké neviňátko. Lhala bych, kdybych řekla, že jsem nikdy nikoho nepomlouvala. Myslím, že právě tohle vedlo k šikaně a podobným věcem. Samozřejmě se to vymklo kontrole a proto jsem se musela začít vzdělávat doma.

JJJ: Je vidět, že jste byla obětí šikany v mladém věku, na koho jste se obrátila, když jste přišla o všechno?
DL: Na moji mámu. Dostala jsem se přes to, protože ona mě povzbuzovala a nutila mě, abych jim nastavila svou druhou tvář. Bylo to tak těžké udělat, ale víte potom, co jsem zažívala, jsem ani neměla na výběr. Pokud vědí, že mám nemohou ublížit, tak to dělat nebudou. Ale i opak je pravdou.

JJJ: Slyšeli jsme, že vaši přátelé/nepřátelé sepsali nenávistnou petici. Je to nebo není pravda?
DL: Ano, je. Myslím si, že se to stalo, když mi bylo asi 11let. Zjistila jsem to všechno v den, kdy mi zavolali a řekli mi to. Smáli se mi a křičeli na mě věci jako: "Tvůj zpěv je hrozný! Neumíš zpívat!" A pak si na stránkách, které o mě měli ze mě dělali legraci a rozbily spoustu mých Demo CD .. jen tak pro zábavu ...

JJJ: To zní tak hrozně!
DL: Teď to vypadá už nenormálně a hloupě, ale tenkrát mě to opravdu bolelo, protože jsem byla mladá a měla jsem opravdu nízké sebevědomí. Víte, zabývala jsem se takovými věcmi a to prostě není snadné ..

JJJ: A přes všechny útrapy jste to zvládla a stala jste se idolem a ikonou mnoham lidem. A také jsme rádi, že vás můžeme vidět v X-Factoru! Jak byste popsala každého z vaši kolegů jedním slovem?
DL: Děkuju!:) Hmm .. řekla bych, že Britney je nepředvídatelná a legrační, L.A. je klidný a Simon řekla bych .. starý! (smích).

JJJ: Když máte konkurz na show, jakou píseň zpívate?
DL: Mary J. Blige - "I'm Going Down." někdy i Bruno Mars - "Grenade" a pamatuji si, že jsem jednou dokonce zpívala písničky od Britney. Možná bych zazpívala nějkou skladbu jak od Christiny Aguilery tak i Kelly Clarkson.

JJJ: Pěkné, takže se rozhodně nebudete držet zpět při vyřezování zpěváku v X-Factoru?
DL: Chtěla bych, aby předvedli své zkušenosti a postoje!

JJJ: Myslíte si, že to někdo z vašeho týmu vyhraje?
DL: Vím, že to někdo z mého týmu vyhraje! Mám nejlepší kategorii a jsem z toho nadšená! Mám ve skupině obrovskou důvěru.

JJJ: Je nějaká šance, že byste s Britney někdy spolupracovala na skladbě?
DL: Ráda bych! Bylo by to tak vzrušující. Není to v plánu ale snad to vyjde.

JJJ: Nick Jonas bych nedávno vaším hostem v X-Factoru. Těšíte se na jeho a jeho bratrů nové CD?
DL: Ano a jsem opravdu nadšená. Nemůžu se dočkat, až je uslyšíte a podpoříte je. Prošli jsme si spolu hodně věcmi. Poznali jsme se, když mi bylo 14let, takže je hezké vidět, jak na tom všichni jsme právě v tuto chvíli, když se tak dlouho známe. Vždy je budu podporovat a budu za ně ráda.

JJJ: Když už mluvíme o hudbě, co mohou fanoušci očekávat na novém albu?
DL: Strašně moc jsem si to užívala, když jsem ty texty psala! Jen za minulý týden jsem napsala dvě písně a jsou veselé a zábavné.

JJJ: Takže vaše nové písně budou trochu komediálního typu?
DL: Jsou tam vtipné texty a skvělé beaty, takže si opravdu na první pohled všimnete, co od alba čekat (smích).

JJJ: Nemůžeme se dočkat, až ho uslyšíme! Jak závisí nové album z vaší minulostí?
DL: Myslím, že tohle album bude mnohem lepší, jak to minulé. Snažím se držet dál o dubstepu a taneční hudby, protože chci pop znovu do obrazu. Chci, aby si lidé mou hudbu pořádně užívali, protože taková má hudba být.

JJJ: Nedávno vás všichni spojovali ze zpěvákem z 1Direction - Niallem Horanem. Jak to vlastně je?
DL: (Směje se) Jsem zaláskovaná do Channinga Tatuma! Je tak roztomilý! On vlastně žije ve stejném městě jako já, v Texasu, takže když jsem se poprvé setkala z jeho manželkou Jennou, byli jsme schopní proklábosit celý den. Bylo to docela v pohodě. Tak jo, je to roztomilé a jsem ráda, že když je roztomilý on tak i jeho žena!

JJJ: To je sladké! A máte nějakou oblíbenou skladbu od 1D?
DL: Jednu, tam kde kluci zpívají "Get out, Get You .." Ale nevím, jak se ta písnička jmenuje.

JJJ: Mluvila jste hodně o tom, že chcete být svobodná, ale máte nějakou radu pro fanoušky, kteří jsou na prvním rande nervozní?
DL: Myslím, že je to opravdu těžké, protože když se vám někdo líbí není toho, moc, co můžete pro nervozitu udělat. Když se vaše ruce potí a tak .. Vím, že to bývali časy, kdy jsem bývala s osobou, kterou jsem milovala. Hlavní je, se bavit!

JJJ: To může být dobrá věc.
DL: Je to skvělá věc! Takže buďte sami sebou, bavte se a používejte deodorant (směje se) a ujistěte že nemáte nic v nosu! (smích:D)

JJJ: Moc děkuju za super rozhovor!
DL: To já děkuju!

KOPÍRUJ SE ZDROJEM! MŮJ PŘEKLAD!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marilyn | © littlemix Marilyn | © littlemix | Web | 21. října 2012 v 14:00 | Reagovat

zaujímavé :)

2 Weni Weni | Web | 21. října 2012 v 15:10 | Reagovat

mám ráda takové rozhovory ;) děkuju že jsi to přeložila :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.