Demi Lovato interview to "The Mash"

26. října 2012 v 22:21 | (c) Demi-Dl » Cejinka*, Bebůš♥, Lauren:) |  ♥ Interviews

source: demibrasil.com
"The Mash" měli nedávno možnost hovořit z Demi. Hovořili s ní o šikaně atp .. článek jsem překládala sama, prosila bych zdroj, když už budete kopírovat;)
TM: Jak vás vaše zkušenosti, ohledně být obětí šikany ovlivnily jako umělce?
DL: Ovlinilo mě to hodně, protože jsem byla nucena opravdu rychle vyrůst, takže si myslím, že má hudba dozrála spolu semnou. Mám pocit, že mi dala dost síly a že jsem se naučila vše, na co jsem myslela [věci, zkušenosti] dát do svých písní. Takže si myslím, že to, čím jsem si prošla, bylo něco opravdu hrozného, ale jsem ráda, že se mi to stalo."

TM: Myslíte si, že vás tyto zkušenosti budou ovlivňovat i nadále?
DL: Ano, myslím si, že ano. Myslím, že šikana je velmi vážná věc a je všude, kde je hodně dotčených lidí. Chci dělat hudbu pro lidi, kteří jsou mými LOVATICS♥ a u písní se mohou pobavit, nebo zapomenout na svůj život, protože, to co je v písních napsané, se jich třeba jen trochu týká.


TM: Měla jste někoho ve vašem životě, když jste byla šikanována?
DL: Bylo tu několik lidí, kteří byli velmi nakloněni k mé rodině, ale já jsem měla málo pravých přátel. Ale pojmenování si zalouží má mamka, vždycky tu pro mě byla.

TM: Pokud byste dnes potkala ty děti, kteří vás ponižovali, co byste jim řekla?
DL: Myslím, že bych nic neřekla. Podívala bych se na ně a prošla rovně, nic bych jim neřekla. Nemám zapotřebí se s němi zapojovat do nějaké debaty. Má minulost už je ale pryč. Dokonce si myslím, že někteří z nich nechápou smysl života. Ale pokud by se pokusily mi říct "Ahoj" byla bych ráda.

TM: Co pro vás znamená "Mean stinks" ?
DL: Mean stinks pro mě znamená hodně. Je to neuvěřitelná kampaň, která pomáhá teenagerům a dává jim to, co potřebují. Já v jejich letech nevěděla, na koho se obrátit. Nevěděla jsem, co dělat, ale teď je stránka meanstinsk.com, která vám pomůže, vypráví příběhy mnoha dívek, které se staly obětí šikany .. díky této stránce se pak ty dívky nemusí cítit sami a jsou tam také tipy na to, jak zvládnout situace.
Máme slib malíčku, kde slibujeme svým přátelům, že nebudeme nijak šikanovat lidi. Myslím si, že je to opravdu úžasné - to není jen o šikaně, každý ví, že šikana není v pořádku, ale i o tom, co si ostatní lidé neuvědomí a to, že i drby se šíří rychle a když někoho drbate úmyslně vede to k šikaně. To může vést k hodně smutným příběhům. Takže se snažíme učit dívky, které chtějí strávit školní rok bez šikany věcem, které by sami dělat neměli.

TM: Cítíte nějaký tlak, když jste vzorem pro tyto dívky?
DL: Ne, necítím žádný tlak. Jsem, kdo jsem a to je skvěle, protože se tak sama cítím. Protože jsem si prošla podobnými věcmi a teď jim chci ukázat, co všechno je možné. Každý ví, čím jsem si prošla, nemám co skrývat. Jsem toho názoru, žwe je to neuvěřitelně dobře, že jsem v této kampani, a necítím žádný tlak k těm lidem, kteří mě dnes přijímají takovou, jaká jsem.

TM: Jak se vypořádáváte s kritikou, kterou o vás ještě dnes lidé říkají?
DL: Když se bráníte, ztrácíte energii. Jediné, co můžete opravdu dělat je je ignorovat a nevěnovat jim pozornost. Existují způsoby, jak se jim vyhnout. Pokud jde o názory cizích lidí, kteří mě neznají, je to jedna věc, ale když je to někdo blízký, co mě kritizuje, tak poslouchám. Ale lidi, kteří neví, co říkají .. na ty kašlu.

TM: Máte tetování "Stay Strong" na zápěstích vytetované skrz nějaký citát, nebo slouží jako motto pro život? Pokud ani jedno, proč to máte vytetované?
DL: Je to jedna z mých nejoblíbenějších frází. Další jsou třeba "Let Go & Let God". Mám pocit, že když se mi cokoliv vymkne kontrole, říkám si "Víš, Bůh je na tých rukou, je to na mě." Ale "Stay Strong" mi pomohlo překonat hodně věcí.


KOPÍRUJ POUZDE ZE ZDROJEM! VLASTNÍ PŘEKLAD!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 James James | Web | 27. října 2012 v 8:28 | Reagovat

Skvělý rozhovor :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.