Říjen 2012

18th October - "We Day" In Vancouver [Update Gallery]

31. října 2012 v 19:58 | (c) Demi-Dl » Cejinka*, Bebůš♥, Lauren:) |  ♥ Gallery Update
source: demiweb.pl
Nejsou žádné novinky, což je hodně zajímavé, tak tady jedna spíš ne-novinka jen doplněná galerie:D 18. října se Demi zůčastnila "We Day" ve Vancouveru [viz. zde] a předtím se objevilo strašně málo fotografii a právě dnes se objevila docela velká spousta ostatních:D Tak tady je ;) Demi to tam strašně sluší, jen mi přijde, že už jí ta offinka leze do očí ;):D
GALLERY LINK
Appearances > 2012 > OCTOBER 18TH - "We Day" in Vancouver [35 + 60 photos new!]

VIII. Kapitola ~ Stop, Carol !

31. října 2012 v 7:00 | (c) Demi-Dl » Cejinka*, Bebůš♥, Lauren:) |  • Who's That Boy?
CAROLINE POV:
Už jsem vlastně ani nevěděla, co dělám. Přestala jsem hledat ty dva a zamířila si to k blízkému parku, kde jsem si sedla na lavičku.
Byla jsem celá mokrá, ale bylo mi to jedno. Z řas mi znovu začali padat malé kapičky slz a já je nechala splynout z deštěm.
I přes to, jaká mi bylo zima, i přes to, co jsem v sobě cítila za vztek a nenávist k sobě, i přes to všechno jsem tady právě seděla a přemýšlela o tom. Miluju Zayna, ale .. když jsem se líbala z Liamem, bylo to úžasné. Táhne mě to k němu. Bohužel mě to táhne k oboum.
Za to všechno jsem mohla já. Co když se teď kluci budou nenávidět a zničí tuhle úžasnou skupinu? Co když se to opravdu stane a já budu ten, co to udělal?

Demi Lovato in "The Rachel Ray Show"

30. října 2012 v 16:51 | (c) Demi-Dl » Cejinka*, Bebůš♥, Lauren:) |  ♥ Videos
Dnes se zatím bohužel objevila jedna novinka, takže nic moc nečekjte, ale mám pro vás překvápko, teda až ho dodělám:DD
Jinak konečně doma po osmi hodinách ve škole -.- #fuuu
Včera byla vysílána epizoda "The Rachel Ray Show", kde hostovala Demi. Jak si můžete pamatovat, fotografie jsem přidala už minulý týden [zde]. Je tam taková zlatá :')♥

VII. Kapitola ~ I'm Bitch .. ?!

30. října 2012 v 7:00 | (c) Demi-Dl » Bebůš♥ |  • Who's That Boy?
btw. slyšeli jste tu jejich novou píseň, co vyšla včera? :') Bože, brečela jsem u ní .. ♥
"Liame, odejdi! Hned!" Zakřičela jsem na kluka, sedícího na mé posteli a pustila se do pláče.
"Caroline tohle .. jsem nechtěl." Odešel Liam z vyděšenou tváří ven ze dveří a já je prudce zabouchla.
"Seš kráva! Seš děvka, Caroline!!!" Křičela jsem na sebe a brečela. Konečně mi došlo, co jsem udělala za chybu, když jsem sem Liama vůbec pustila.
,Nevěděla jsem, co teď dělat. Jít tam jen tak a dělat, že se nic nestalo? Ne, to fakt nemůžu. Stejně už to každý ví. Ale sedět tu a brečet. VŽdyť tím nic nevyřeším.

Gallery Update #3

29. října 2012 v 15:56 | (c) Demi-Dl » Bebůš♥ |  ♥ Gallery Update
Jak už jsem vám včera říkala, Demi včera večer zpívala národní hymnu na předehře "2012 World Series" v San Franciscu. Mám tu pro vás pár fotografií;) Byla dokonalá:') Strašně se mi líbilo, jak zpívala ♥ Video najdete zde.
+ Dnes ráno byla Demi spatřena, jak přijíždí do LA. Strašně moc jí sluší ta červená ! :')
GALLERY LINKS
Appearances > 2012 > OCTOBER 28TH - National Anthem at Game 4 of World Series [+ 8 photos new!]
Candids > 2012 > OCTOBER 29TH - Arrives into LAX Airport [ + 23 photos new!]

VI. Yeah, I Love Zayn, but ..

29. října 2012 v 7:00 | (c) Demi-Dl » Bebůš♥ |  • Who's That Boy?
Někdo zaklepal na dveře.
"Dále." Prohodila jsem. Doufala jsem, že to bude Zayn, zrovna teď bych jeho objetí vážně potřebovala. Ale mýlila jsem se.
"Caroline?" Ozval se a vstoupil dovnitř.
"Ach, to seš ty, Liame. Posaď se." Usmála jsem se a utřela slzy. Liam se posadil vedle mě a zhluboka se nadechl.
"Víš, bulvár je svině a lidi, co pro něj pracují, jsou ještě větší. Ale když to začneš řešit a bránit se, vymyslí si další lži a bude se to s tebou táhnout, dokud se z toho nezblázníš a všechny ty lži jim sama nepřiznáš. Proto to ignoruj. Kdyby mi měli číst všechno, co o nás bulvár napíše, už dávno bysme nebyli 5-ti členná skupina. Jen Louiho to vždycky trochu popíchne, ale potom se na to vykašle." Usmál se Liam a objal mě.

Twitter #3

28. října 2012 v 19:30 | (c) Demi-Dl » Bebůš♥ |  ♥ Twitter
KONEČNĚ se objevila nějaká ta novinka a je to skvělá novinka ! :D:)
Demi má dnes večer zpívat národní hymnu při hře "World Series" ! Těším se, co bude mít opět na sobě a na fotografie! %)
» Jsem tak nadšená, že budu dnes večer zpívat národní hymnu na hře World Series!

II.Chapter: Wherever You Go » Too Much Tequilla

28. října 2012 v 18:39 | (c) Demi-Dl » Lauren:) |  • Wherever You Go
Takže zde máte druhou kapitolu, prosím omluvte gramatické chyby ;* :D
První noc je vždycky nejtěžší na usínání a tentokrát se mi to opravdu potvrdilo. Nejen,že jsem nemohla usnout,ale z dolního patra se pořád ozýval nějaký smích a řev. Koukla jsem se na hodiny. Ručičky ukazovaly 0:21. Začala jsem se v posteli vrtět, nebyla jsem zvyklá spát v cizí posteli a tahle nejen,že byla cizí,ale taky smrděla zatuchlinou. Bylo mi špatně, bolelo mě břicho, jelikož tetina večeře se přeměnila na "boj o přežití", když mě teta nutila spořádat celý talíř zaděláveného telecího a já jsem se jí snažila mermomocí vysvětlit,že nejím křen, který byl po celém talíři. Nakonec jsem snědla půl porce a zbytek jsem, když se teta nedívala, nenápadně strčila Jasperovi pod stůl. A možná to bylo časovým posunem,ale připadalo mi,že všichni mluví zpomaleně.Prostě hrůza!

Rozhovor pro Yahoo.com

28. října 2012 v 12:37 | (c) Demi-Dl » Bebůš♥ |  ♥ Interviews
Mám pro vás rozhovor z Demi pro Yahoo.com :D Nebudu ho nějak měnit, proto vám ho sem dám tak, jak jsem ho přeložila, takže to, že jsem se s ní setkala není jako já, doufám, že to chápete:DD Tady už je ;)
Když jsem se asi před měsícem setkala s Demi Lovato, neměla jsem ani tušení, jak by mohla ve skutečnosti vypadat. Samozřejmě jsem byla velmi dobře obeznámena z její prací, miluji se dívat na její hádky ze Simonem Cowellem v X-Factoru. Také prošla změnou barvy vlasů, proto jsme nevěděli, jaká bude její první reakce na mě. Brzy jsem však zjistila, že dvacetiletá blondýnka si úplně v pohodě sedí naboso na gauči a čeká na mě.

V. Kapitola ~ Kiss me, Zayn!

28. října 2012 v 9:30 | (c) Demi-Dl » Bebůš♥ |  • Who's That Boy?
Další kapitolka pro vás:) Jsem strašně ráda, že jsem si přisvojila pár super čtenářů a doufám, že to tak bude i nadále:)
CAROLINE POV:
Bylo mi jasné, proč jsme všichni tak rychle museli zmizet. Sundala jsem si boty na obrovském podpatku a lehla si na postel. Nohy mě bolely jako čert. Jen jsem tak ležela s zírala do stropu, když v tom někdo zaklepal.
"Dále." Prohodila jsem a posadila se. Bylo mi jasné, že Mishel to nebude.
Do dvěří nakoukla hlavička z hnědýma očkama a tetováním na ruce.
"Caroline, můžu dál?" Zadíval se na mě a já jen kývla. Zavřel dveře a posadil se vedle mě. Zhluboka dýchal, uklidňovalo mě to. Usmála jsem se na něj.