Září 2012

Demi Lovato Presenting At The iHeart Radio Music Festival

23. září 2012 v 20:53 | (c) Demi-Dl » Lauren:) |  ♥ Videos
A zde máme video z akce Iheart Radio (fotky nemůžu přidat jelikož čekáme až nám potvrdí webovou galerii) Demi vypadla nádherně a ta nová ofinka jí sluší ♥ :)


Demi's Speach at Drama Free School Year Anti-Bullying Assembly

21. září 2012 v 20:39 | (c) Demi-Dl » Lauren:) |  ♥ News

Demi na včerejší akci "Drama Free School Year Anti-Bullying Assembly" (fotky bohužel nemohu přidat jelikož, ještě čekáme až nám potvrdí webovou galerii) proti šikaně měla řeč, která mě opravdu upřímně dojala ♥♥ Demi je prostě dokonalá osůbka, kterou miluju :)♥ Mluvila o tom jak jí šikanovali a o tom,že ona nikdy nebude mít nic s lidmi, kteří někdy někoho šikanovaly a že se bude snažit zastavit šikanu ve světě :)
source » fanlovato.blog.cz
"Měla jsem velmi složité chvilky, když jsem byla na základní škole," řekla lidem 20-ti letá porotkyně X-Factoru. "Lidé psali petice nenávisti (o mě) a šla jsem až do místnosti k podpisům. Oni by udělali cokoliv proto, aby mě nenechali splnit si svůj sen a nahrát CD. Přišli k nám domů, stáli přes ulici a křičeli na mě hnusné věci, Byly to pro mě velmi emotivní chvíle a všechnoco jsem chtěla bylo daleko ode mě."

Bylo to tak zlé, že ve skutečnosti Demi věřila v to, aby byla součástí těch co vyhlédavají léčbu pro problémy, jako jsou poruchy příjmu potravy a sebepoškozování, se kterým se trápila před dvěmi lety.

"V takových dnech, byly časy, kdy jsem si myslela, že nebudu moct jít v životě dál," přiznává.

Naštěstí to Demi vzala z "druhé strany", a teď sděluje tyto bolestivé zkušenosti a je novým člověkem z tajné kampaně "Mean Stinks", která podporuje dívky a chce ukončit šikanu ve všech školách.

"O této kampani jsem slyšela minulý rok a myslela jsem, že je tohle skvělá příležitost," říká Demi. "Opravdu se snažím skoncovat s šikanou po celém skvěte."

Ve čtvrtek ráno, přijela do školy v New Yorku a mluvila s dívky na této škole o programu kampaně "Rok bez dramat". Složila malíčkovou přísahu, že bude symbolizovat modrý smalt.

"Určitě je už za chvíli budu mít modré," řekla Demi. "Je to důkaz, že o tom začínáme mluvit," Hej, proč je vaše barva nehtů modrá?","Je to slib, že nebudu pracovat slidmi, kteří někoho šikanují, ale pouze s mými kamarády se kterýma se znám."

Affiliates xx. no

20. září 2012 v 19:39 | (c) Demi-Dl » Lauren:) |  ♥ News

AFFILIATES JSOU MOMENTÁLNĚ PLNÁ!!

I přesto se chceš stát affs? Zapiš se na mém druhém blogu ZDE!! :)

• Wanna Be An Affiliate?

19. září 2012 v 17:59 | (c) Demi-Dl » Cejinka*, Bebůš♥, Lauren:)

Chcete spřátelit?
Napište do komentářů:
• Blog
• Přezdívka
• Zaměření blogu
• Proč chceš spřátelit?
• Skupina? [Top/ [top jsou plné] / Elite - [poslední jedno místo!]]

Podmínky pro spřátelení :
1) Blog máš aspoň 2 týdny
2) Nespřátelujeme s blogy o anime, Tokio Hotel a deničkovskými
3) Nesmíte psát vulgární komentáře
4) Kopírujte se zdrojem

Pokud vás přijmeme do 3 dnů se ozveme ,pokud ne bohužel nemáme zájem.

♥ Credits

19. září 2012 v 15:55 | (c) Demi-Dl » Cejinka*, Bebůš♥, Lauren:)

I přes tyto zdroje bychom byli rádi, kdybyste kopírovali ze zdrojem blogu, protože je opravdu těžké všechny novinky překládat z cizích jazyků do češtiny! Děkujeme.


♥ Affiliates

19. září 2012 v 15:55 | (c) Demi-Dl » Cejinka*, Bebůš♥, Lauren:)
{ » FAMILY SITES [1] }

{ » ELITE AFFILIATES [32 / 32] }

{ » TOP AFFILIATES [20/ 20] }

♥ (EX)BoyFriends

19. září 2012 v 15:55 | (c) Demi-Dl » Cejinka*, Bebůš♥, Lauren:)
» 1 ~ Logan Henderson [rok ??]
» 2 ~ Daniel Mananta [rok ??]
» 3 ~ Jonathan Fryar [rok 2007]
» 4 ~ Cody Linley [rok 2008]
» 5 ~ Alex DeLeon [rok 2008-09]
» 6 ~ Trace Cyrus [rok 2009]
» 7 ~ Joe Jonas [rok 2010]
» 8 ~ Wilmer Valderrama [rok 2010-12]

♥ Family

19. září 2012 v 15:54 | (c) Demi-Dl » Cejinka*, Bebůš♥, Lauren:)
1) Dianna De la Garza [matka]
2) Eddie De La Garza [nevlastní otec]
3) Dallas Lovato [starší, vlastní sestra]
4) Madison De La Garza [mladší, nevlastní sestra]
5) Patrick Lovato [vlastní otec, který jím nikdy nebyl a nebude .. ! nenávidím ho]

♥ Tatoos

19. září 2012 v 15:54 | (c) Demi-Dl » Cejinka*, Bebůš♥, Lauren:)
Demi uvedla, že má dohromady 12 tetování a tady jsou:
1) Demino první tetování bylo odhaleno v červnu roku 2010, 2 měsíce před 18. narozeninami. Nicméně Demi uvedla v jednom rozhovoru, že tetování už si nechávala dělat v 16. Tetování má na právé straně žeber a má tam vytetováno "you make me beautiful" [udělej mě krásnou]. Věta pochází z písně "Beautiful" od Batheny Dillona, která prej Demi změnila život.
"Ta slova byla tak povzbuzující a zvedla mě nahoru v mé temné době života. Je to trochu křestaňské tetování, takže pro mě je to náboženství, ale pro každého to může být něco jiného."

Demi poprvé slyšela píseň "Beautiful", když jí bylo 13let a změnil se jí celý pohled na život. Byla s ní spojená i přes její problémy [poruchy příjmu potravy, sebepoškozování]. Slova písničky ji povznášela, když ještě bojovala s léčbou. Tohle tetování je velmi zřídka vidět, ale je krásné:). MTV řekla:
"Je to jedna z mých nejoblíbenějších písní vůbec. Mám ho, protože jsem se zabývala hodně špatnými věcmi. Takže jsem si to nechala vytetovat a každý den, když se podívám do zrcadla se připomenu, že jsem krásná, abych neztratila sebedůvěru:)."
2) Dále má Demi tyrkysové pírko za levým uchem a jak osobně říká, nechala si ho vytetovat jen tak pro zábavu. V rozhovoru s Life Hollywood řekla:
"Mám pérko za uchem a upřímně nic neznamená. Jen si myslím, že je to roztomilé. Je to světle modré pírko, ale vypadá to spíše jako list:)."
3,4) Demi stejně nejvíce vystihují slova vytetovaná na zápěstí "Stay Strong". Nechala si je vytetovat v březnu 2011, krátce poté, co strávila tři měsíce v léčebně. Tětování jí přípomíná myslet pozitivně. 20/20 řekla:
"Tohle tetování je osobně pro mě. Říká mi, že mám zůstat silná. Takže každý den, bez ohledu na to, jestli je dobrý nebo ne, zůstávám silnou."
Tetování byly umístěny na zápěstí z důvodu, aby zakryla jizvy po řezání.
5) Na počest jejích fanoušků je pod slovem "Strong" vytetováno malé srdíčko, kterým Demi říká, že miluje své fanoušky. Vysvětlila:
"Cesta, kterou jsem prošla a podpora mých fanoušků byla natolik významnou, že bych jim všem chtěla moc poděkovat. Vím, že tato pomoc pro mě nebude nikdy zapomenuta. Tak jsem šla do tetovacího salonu a nechala jsem si pro ně vytetovat na zápěstí srdíčko. Společně mi říkali "Zůstaň silná" a já, když jsem ještě byla v léčebně na jejich slova dávala. Takže jsem vám chtěla zlatíčka ukázat, že nikdy nezapomenu na sílu, kterou jste mi dali. Každý den se na něj podívám a uvědomuju si, jak moc mi na vás záleží a jak jsem za vás vděčná♥."
6) V červnu 2011 si nechala vytetovat černý kříž na pravou stranu ruky. Tohle tetování je zřejmě k její křestaňské víře. Ryan Seacrest řekla, že si nechala udělat tohle tetování, protože je oddaný křestaň a chce, aby ho její fanoušci viděli vždy, když zvedne mikrofon.
7) Na levém zápěstí má Demi ještě vytetovány červené rty, které si nechala udělat v červenci 2011 jako odpovídající tetování z Hanna Beth Merjos, Ivey Ensley a Lauren Pietrou. Ivey, Hanna a Bet mají polibek umístěň na klíční kosti. Vytetované rty jsou Ivey.
Tohle tetování má mnohem vážnější význam. Hollywood Life řekla:
"Tetování polibku nemám jen kvůli přátelství, ale někdy mi to i připomíná, nebrat se příliš vážně."
8) 8 tetování má Demi na prostředním prstu levé ruky. Má tam napsané "peace", ale "e" se jí začíná mazat, protože to není ideální místo pro tetování [inkoust může vyblednou, smazat se apod.]
9) Přibližně ve stejnou dobu si nechala vytetovat na druhou ruku, na stejné místo "Rock N Roll". Demi je velikým fanouškem rock"n"rollu.
Demi řekla, že by mohla zvážit laserové odstranění tohoto tetování, protože mnoho z jejích dalších jsou mladé a tohle by jako starší na prstě nechtěla mít. Na live! řekla:
"Přemýšlela jsem o odstranění, protože až budu starší, nevím, jestli budu chtít mít vytetované "rock and roll" na prostředníčku. Ale co, jsem mladá a můžu si ho dovolit, až budu starší budu nad tím přemýšlet."
10) Jedno z Dems nejnovějších tetování je slovo "faith" [víra], které má na levé paži pod loktem. Nechala si ho vytetovat v prosinci 2011. Takové tetování má i její kamarádka Lauren Martin, se kterou se setkala v léčebně Timberline Knolls.
Demin otec není moc velký fanoušek tetování, ale ona i přes jeho zákazy se nechává tetovat dál. Neřekla mu o tetování "faith" nebo o tetováních na prostředníčkách [viz. nahoře]. Nicméně plánu další tetování i přes jeho nesouhlas. Když se jí v rozhovoru ptali, jestli přemýšlí o dalších tetování řekla:
"Pořád! Jsem ráda, že mohu získat další do "sbírky". Ale můj táta nooo .. Neschvaluje mi je."
11,12) V září 2012 si nechala Demi vytetovat na obě nohy "Let Go" [pustit] na pravou & "Let God" [Boha] na levou stranu.
KOPÍRUJ POUZE SE ZDROJEM!
source: stealherstyle.net